Ürituste korraldamine

Hole in One

Lisateenused

Ürituste korraldamine

Ürituste korraldamine

SÜNNIPÄEVAD, JUUBELID, FIRMAPEOD JA MUUD ÜRITUSED

Pakume eraisikutele ja firmadele peojuhtimist ning sündmuse korraldamist ideest teostuseni!

Oleme sisustanud ja juhtinud eraisikute juubeleid, jõulupidusid ja pereõhtuid, kuid meie kompetentsi kuuluvad ka firmapeod ja asutuste juubeleid, ettevõtete jõulupeod. Lisaks pakume ka Jõuluvana teenust.

Leiame, et peo õnnestumiseks on õhtujuhil oluline roll, mitte vähem tähtis ei ole ka peokoht. Oleme olnud ürituste korraldajaks väga paljudes erinevates Eestimaa peopaikades ja teame soovitada teie peo jaoks parimad peokohad.

Aitame ettevalmistada ja kokku seada peo kava, meil on palju kogemusi ja häid nõuandeid. Võtame vastu külalised, juhime õnnitlemistseremooniat, korraldame seltskonnamänge, viktoriini, ühislaule jne. Peo käigus suhtleme toitlustajatega, et teie saaksite muretult pidu nautida. Garanteerime peo hea kordamineku.

Kõik programmid koostatakse klientide soove ja sündmuse eripära arvestades. Lahendused erinevatele soovidele on alati innovaatilised ning pidevalt uuenevad.

Meie poolt saab organiseeritud:

– Laul, tants, orkester, helitehnika;
– Õhtujuhid: Arlet Palmiste, Artur Raidmets, DJ Felix, Pavo Raudsepp, Alar Haak, Leino Einer, Aare Heinla, Matvei & Simson, Urmas Naudre, Meelis Võrno jne.
– Kujundus ja dekoreerimine;
– Foto, video;
– Transport – reisjate vedu;
– Lisatarvikud;
– Telgid, päikesevarjud jms.

Me ei karda uusi väljakutseid ega võimatuna näivaid soove, vastupidi – me armastame neid ja leiame igas olukorras lahenduse!

Küsi pakkumist SIIT