Peokorraldaja/Pulmaisa

Hole in One

Lisateenused

Peokorraldaja/Pulmaisa

SÜNNIPÄEVAD, JUUBELID, FIRMAPEOD JA MUUD ÜRITUSED

Pakume eraisikutele ja firmadele peojuhtimist ning sündmuse korraldamist ideest teostuseni!

Oleme sisustanud ja juhtinud eraisikute juubeleid, jõulupidusid ja pereõhtuid, kuid meie kompetentsi kuuluvad ka firmapeod ja asutuste juubeleid, ettevõtete jõulupeod. Lisaks pakume ka Jõuluvana teenust.

Leiame, et peo õnnestumiseks on õhtujuhil oluline roll, mitte vähem tähtis ei ole ka peokoht. Oleme olnud ürituste korraldajaks väga paljudes erinevates Eestimaa peopaikades ja teame soovitada teie peo jaoks parimad peokohad.

Aitame ettevalmistada ja kokku seada peo kava, meil on palju kogemusi ja häid nõuandeid. Võtame vastu külalised, juhime õnnitlemistseremooniat, korraldame seltskonnamänge, viktoriini, ühislaule jne. Peo käigus suhtleme toitlustajatega, et teie saaksite muretult pidu nautida. Garanteerime peo hea kordamineku.

Kõik programmid koostatakse klientide soove ja sündmuse eripära arvestades. Lahendused erinevatele soovidele on alati innovaatilised ning pidevalt uuenevad.

Lisaks on võimalik tellida peole muusik ehk 2in1 teenus.

Me ei karda uusi väljakutseid ega võimatuna näivaid soove, vastupidi – me armastame neid ja leiame igas olukorras lahenduse!

Õhtujuhid: Arlet Palmiste, Artur Raidmets, DJ Felix, Pavo Raudsepp, Alar Haak, Leino Einer, Aare Heinla, Matvei &Simson, Urmas Naudre, Meelis Võrno

PULMAPIDU

Pulmaisa Aare Heinla

Pulmaisa, päeva-/õhtujuhi ja jõuluvana tegevust alustasin aastal 2003 ning seda tööd suudan läbi viia eesti kui ka vene keeles. Eriti populaarsed on minu graafikus kakskeelsed üritused, sest sujuv üleminek ühelt keelelt teisele ei valmista mulle olulist raskust.

Enne pulmi kohtume klientidega mitmel korral ja seejärel kohtumist paneme paika stsenaariumi lõppvariandi.

Pulmaisana tean, et abiellumine on üks inimeste elu tähtsündmustest ja see päev ning kogu üritus nõuab eriliselt hoolikat lähenemist. Kui tavapärasel koosviibimisel läheb midagi viltu, saab alati järgmine kord uuesti ja paremini ning teistsuguse meelelahutusteenuse pakkujaga korraldada. Pulmapeol see võimalus kahjuks (või pigem õnneks) puudub, seetõttu tuleks hoolega kaaluda pulmaisa valikut. Kindlasti aitab sellele kaasa eelnev kohtumine ja isiklik tutvumine.

Pulmaisast sõltub otseselt, milliseks teie päev ja pidu kujuneb. Pulmapidu on tegelikkuses rituaale, tavandeid ja meeleolukaid tegevusi sisaldav sündmus, mille keskmeks on eeskätt noorpaar, ning nende edukas läbiviimine on oluliseks eelduseks õnnestunud pulmapeole. Seetõttu on oluline, et pulmaisal oleks teadmised tavanditest ja traditsioonidest, mitte ainult meie sünnimaal, vaid ka laiast maailmast, sest paarid on sageli eri rahvustest.

Ühe toreda pulma eestvedamine muudab mind õnnelikuks! Rahulolevaid noorpaare ja peolisi lisandub iga peoga. Pulmakorralduses pean kõige olulisemaks kvaliteeti – peole eelneb alati põhjalik ettevalmistustöö ja ma ei lähe kunagi „mütsiga lööma“. Olulisim on, et realiseeruks noorpaari nägemus oma peost. Sellest lähtuvalt on minu missiooniks seada kokku peokava koos omapoolsete nõuannete ja soovitustega.

Traditsioone on pidudel just nii palju, kui on klientidega kokku lepitud. Kõiki teie ebauske austatakse ja kui peig soovib, et pruudiröövi ei toimu, on minu kohus seista selle eest, et teda ei röövitaks. Kui soovite pulma kõikide muistsete Mikroneesia traditsioonide stiilis, on minu ülesanne ka sellega hakkama saada!

Meie korraldatud pulm moodustab ühtse terviku – muusika, mängud ja teised osad on tasakaalus.

Kuidas on muusikaga?

Muusikaline kujundus on pulmas väga tähtis moment.

Muusikud ja DJ-d, kellega mina koos töötan, teavad oma kohustusi täiega.

Hoolitsege pruudi eest

Mehed, ärge pahandage, kuid kogemus on näidanud, et pruudile on pulmadel alati suurem tähendus kui peigmehele. Seepärast ärge keelake oma armastatule õigust kaalukamale sõnale pulmaküsimuste lahendamisel, kuid ärge unustage ka oma arvamust.

Pidage meeles, et teie väljavalitule meeldib alati, kui aitate teda kutsete, peopaiga ja külaliste valimises, mitte ainult ei nooguta kuulekalt kaasa, pilk monitoril või televiisoril.

Küsi pakkumist SIIT