Catering

Hole in One

Catering

Catering

Catering on eesti keeles uus sõna ehkki peolaua katmine on ammu tuntud teenus. Cateringi teenus hõlmab peo korraldust alates laua katmisest ja toitude serveerimisest kuni laua koristamiseni ning viimase lahkujana tule kustutamiseni.

OLE OMA PEO KÜLALINE!

Iga sündmus on ainulaadne ja kordumatu ning sõltub mitmetest nüanssidest. Seetõttu läheneme ka igale sündmusele personaalselt.

KES ME OLEME?

Hole In One Catering pakub toitlustusteenust nii eraisikutele kui firmadele. Olgu see siis kodune sünnipäevapidu või pidulik õhtusöök mõnes mõisas, romantilised pulmad rannaliival või firmade suvepäevad.

Pakume lahendusi Teie toredate ja tulemusrikaste sündmuste korraldamisel. Oleme operatiivsed ja paindlikud tellimusest teostuseni. Üllata ennast ja oma sõpru. Pidev areng on taganud võimaluse korraldada üritusi mõnest persoonist või peaministri vastuvõtul kuni 2500 persoonini Kaubandus-Tööstuskoja vastuvõtul.

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset toiduelamuste kooslust, mida saadavad personaalne lähenemine ja professionaalne korraldus. Anname endast kõik oleneva, et Teile jääks positiivne kogemus ja mälestus, mida saaksite sõpradega jagada.  Soovime, et saaksite oma üritustel keskenduda külalistele ning nautida peoperemehe rolli. Oma sündmusi ootame teid tähistama lahkesti ka meie kohvikutes!

TEENUSEST
Pakume catering-teenust:

– Õhtusöökidel
– Pidulikel vastuvõttudel
– Konverentsidel ja seminaridel
– Perekondlikel tähtpäevadel

– Pulmades
– Firmapidudel
– Kontoritoitlustus
– Jõulupidudel jne.

Et tellija saaks ka ise nautida korraldatavat pidu siis on meie teenindusjuhid organiseerimas ettevalmistus töid  ja kordineerimas ürituse kulgu kohapeal.

Catering korralduseks on meil laos olemas mööbel,nõud,tekstiilid,serveerimis vahendid ja tehnika.

Koostöös oma  partneritega organiseerime üritusele kõik vajaliku heli ja valgustehnika.

Paneme toidu sisse kogu oma energia ning inspiratsiooni, et pakutavad maitsed oleksid huvitavad ning toitvad. Kõhu saavad täis nii keha kui ka mõistus!

Öelge meile oma tingimused ja meie teeme Teile pakkumise!

Meeldivate maitseelamusteni!

 

 

 

 

Täida meie Catering taotlus

 

 

catering taotlus