Restoran Hole In One

Hole in One

Restoran Hole In One

RESTORANIST

2015.a täielikult uue kuue saanud Niitvälja Golfiklubi restoran Hole In One ootab Teid osa saama meie mõnusast menüüst.

Restorani hingeks on köök ja hästi valitud meeskond, seda nii köögis kui saalis. Ühtne hingamine, sünergia ja „koos tegemine” on märksõnad, millega meid iseloomustada.

Restoran mahutab ca 100 istekohta.

Kinnitame, et restoran Hole In One on väärt avastus, kus mõnusalt õhtustada kas kalli kaaslase, kaastöötajate või äripartneritega!

TERRASS

Avatud on suveterrass, millel on ligi 100 istekohta. Terrassilt avaneb eksklusiivne vaade golfiväljakutele ning erakordselt kaunile loodusele.

PEAKOKK JA MENÜÜ PÕHIMÕTTED

Peakokk on lähtunud, et moodsat toitu valmistades oleks alati aukohal kulinaaria põhiväärtused. Kõik toidud valmistatakse kvaliteetsest ja värskest toorainest ning kombineeritakse põnevateks roogadeks valvsa peakoka silma all. Restorani menüüst leiab nii rahvusvaheliselt tuntud kui ka Eesti rahvusköögist inspireeritud kaasaegse serveeringuga roogasid.

Kõigi komponentide – õige asukoht, suurepärane tooraine, parimad professionaalsed oskused, läbimõeldud joogikaart – tulemuseks on köögi kunst oma parimal kujul. Tulvil kontraste, kuid olemuselt rahulik ja harmooniline – just nagu eestlane isegi.

Restorani joogikaart sisaldab valitud veine ja tuntumaid kangeid alkohoolseid jooke. Baarist saab tellida lihtsalt head veini  ja  nautida Niitvälja helget fiilingut ning avaraid vaateid.

ERIÜRITUSED

Pakume võimalust korraldada meie banketisaalis või avara vaatega restoranis gruppide toitlustust, pidulikke vastuvõttusid, sünnipäevi, juubeleid ja muid tähtpäevi, ka peiesid, nii suuremale kui väiksemale seltskonnale.

Menüü koostame vastavalt Teie soovidele.

Restoran talvisel perioodil suletud.